Profil

Spoločnosť ESDESIGNS vznikla, aby vyplnila „dieru“ na trhu s luxusným kúpeľňovým zariadením, netradičnými obkladmi, dlažbami ako aj interiérovým nábytkom, doplnkami a artefaktmi.
Všetky výrobky, ktoré naša spoločnosť ponúka sú unikátne originály pochádzajúce z Indonézie, konkrétne z ostrova tisícich bohov Bali.
Nami ponúkané výrobky nájdete v špičkových hoteloch a luxusných rezidenciách po celom svete. Od hotelov siete Bulgari, Four Seasons, Intercontinental, Hyatt, Ritz-Carlton a iných až po rezidencie v Dubaji na umelom ostrove The Palm Jumeirah.

Každý produkt, ktorý sme starostlivo vybrali a zaradili do našej ponuky je originál vyrábaný ručne v malých rodinných dielňach, kde sa tradícia a zručnosť majstrov odovzdáva z pokolenia na pokolenie. Neodmysliteľnou súčasťou našej ponuky sú okrem luxusného nábytku a výrobkov z prírodného, umelého kameňa aj doplnky, ktoré sú svojou výnimočnosťou, originalitou a nadčasovým dizajnom predurčené zaujať svoje miesto v interiéry každého bytu, či rezidencie.

Tak ako jedlu dáva chuť korenie, dušu Vášho interiéru pomôžu v individuálnych detailoch zdôrazniť naše výrobky.

V prípade záujmu vie naša spoločnosť zabezpečiť individuálny servis a výrobky na mieru.

Vitajte na našich stránkach a vstúpte do sveta Ďalekého Východu a nechajte sa inšpirovať jeho nenapodobiteľným štýlom, luxusom, výnimočnosťou, krásou a dizajnom našich produktov.

 

 

© Copyright © 2009 ESDESIGNS, s.r.o. - All rights reserved